Çoğaltıcı Etkinlik

We completed the multiplier event of our project titled KA205 Startup EU Academy with a workshop by young people on social entrepreneurship, innovation and e-commerce.

Continue Reading

İnovasyon Eğitimi

StartUp EU Academy başlıklı KA205 alanındaki Erasmus+ projemizin “Innovation & Mentorship” konulu eğitimi Slovenya’nın Novo Mesto şehrinde düzenlenmektedir. Ev sahipliği @drpdnm_ kurumu tarafından yapılmaktadır.

Continue Reading

Manisa’da E-Ticaret Eğitimi

“E-ticaretin geleceği inanılmaz derecede parlak. Ancak bir e-ticaret işine başlamak zor bir iştir ve doğru zamanda bir araya gelmesi gereken birçok adım ve karar gerektirir.”Startup EU Academy, E-Kılavuz, Sayfa 30Proje…

Continue Reading

IED Sosyal Girişimcilik Eğitimi

“Sosyal girişimcilik, sosyal ekonominin ilkeleriyle uyumlu bir girişimcilik biçimidir: kâr etmek yerine olumlu bir sosyal etkiye sahip olmak.” Startup EU Academy, E-Kılavuz, Sayfa 70 Proje nº 2019-1-CZ01-KA205-061080 Projemizin uluslararası eğitim…

Continue Reading

Sosyal Girişimcilik Eğitimi

Yunan ortağımız IED ev sahipliğinde Yunanistan'nın Larissa kentinde 6-11 Aralık 2021 tarihler arasında Sosyal Girişimcilik Eğitimi düzenlenecektir. Gençlerin ve gençlik çalışanlarının katılacağı eğitim ile eğitimciler mentor olacaktır.

Continue Reading

E-Rehber Toplantısı

E-rehber fikri çıktımızın çalışmalarını görüşmek üzere Skype üzerinde ortaklarımız ile uluslarrası toplantı gerçekleştirdik.

Continue Reading
  • 1
  • 2
Close Menu